Instalacje elektryczne, Automaty, Sterowanie, Wizualizacja, Chłodnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja

instalacje
tło
OFERTA
tło
LS AUTOMATION Sp. z o.o.
ul. Czarnomorska 13 p.43
02-758 Warszawa
tel./fax. (22) 842-09-65
tel. (22) 842-09-15 w.114
e-mail: lsa@data.pl
Szanowni Państwo,

Pragniemy złożyć propozycję współpracy w zakresie projektowania inwestycyjnego w branżach :

dysk elektrycznej,
dysk niskoprądowej,
dysk projektowania instalacji sanitarnych, ogrzewania oraz wentylacji.

Wykonujemy wszystkie rodzaje projektów: koncepcje programowe, projekty budowlane i wykonawcze a także projekty modernizacji istniejących obiektów.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Projektujemy systemy energooszczędne, proste w eksploatacji a koszt inwestycji ograniczamy do niezbędnego minimum określonego dla standardu danego obiektu. Zużycie energii projektowanych systemów staramy się minimalizować stosując różnego rodzaju odzyski energii.

Instalacje elektryczne projektujemy w oparciu o najnowsze standardy i rozwiązania z wykorzystaniem aparatury renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Stosujemy nowoczesne technologie w zakresie monitoringu i zintegrowanego sterowania systemami co umożliwia maksymalizację funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa oraz minimalizację kosztów eksploatacji oraz ułatwia obsługę i zmniejsza awaryjność.

Wszystkie projekty wykonujemy w technice CAD, co w połączeniu z dostępem do internetu umożliwia nam przesyłanie rysunków oraz wymianę innych informacji w szybki i niezawodny sposób.

Drugim rozwijanym profilem działania firmy L.S. AUTOMATION jest wykonawstwo systemów automatyki przemysłowej; oferujemy:

dysk Kompleksowe rozwiązania w zakresie sterowania wentylacją, klimatyzacją chłodnictwem, ogrzewaniem i procesami technologicznymi w oparciu o sterowniki mikroprocesorowe renomowanych firm takich jak Johnson Controls, Landys&Gyr, Siemens.
dysk Pełen zakres prac projektowych branży elektrycznej, automatyki i pomiarów oraz mechanicznej.
dysk Kompleksowe dostawy układów automatyki, pomiarów i wizualizacji.
dysk Montaż układów pomiarów i automatyki.
dysk Oprogramowanie i montaż systemów sterowników przemysłowych.
dysk Wykonanie instalacji, a szczególnie montaż szaf sterowniczych, podłączenie urządzeń oraz przeprowadzenie rozruchu kompletnej instalacji.
dysk Opracowujemy kompletne dokumentacje powykonawcze wraz z instrukcjami obsługi, przeprowadzamy szkolenia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą w w/w zakresie, prosimy o wyznaczenie terminu spotkania, które pozwoli nam na bliższe przedstawienie działalności naszej firmy i stosowanych przez nas rozwiązań.